Het team, schooljaar 2019-2020

Tania Dingenouts Directeur

directie@onsmuiderberg.nl

Pauline Goudswaard Schatkamer (1/2)

p.goudswaard@onsmuiderberg.nl

Irma den Hengst Schatkamer (1/2) en Moestuin (1/2)

i.denhengst@onsmuiderberg.nl

Babs Kleinwiecherink Moestuin (1/2)

b.kleinwiecherink@onsmuiderberg.nl

Margreet van Eijk Prinsenkamer (3) 

m.vaneijkl@onsmuiderberg.nl

Marilou Breeuwer Prinsenkamer (3)

m.breeuwer@onsmuiderberg.nl

Wilma van Houtrijve Troonzaal (4)

w.vanhoutrijve@onsmuiderberg.nl

Magreet van Eijk Troonzaal (4)

m.vaneijk@onsmuiderberg.nl

Dorothee Schoevaars Ridderzaal (5/6)

d.schoevaars@onsmuiderberg.nl

Silvana Cavallaro Ridderzaal (5//6)

s.cavallaro@onsmuiderberg.nl

Ageeth Melis Kruidentuin (5/6)

a.melis@onsmuiderberg.nl

Regina van Korlaar Kruidentuin (5/6)

r.vankorlaar@onsmuiderberg.nl

Inge Umans Wapenzaal (7/8)

i.umans@onsmuiderberg.nl

   

 

Alexander Schellingerhout Floriskamer (7/8)

a.schellingerhout@onsmuiderberg.nl

   

 

Ellen Klomp Intern Begeleider

e.klomp@onsmuiderberg.nl

Hanneke Rebel Onderwijs Assistent

h.rebel@onsmuiderberg.nl

Karin Lampen Vakleerkracht gym

k.lampen@onsmuiderberg.nl

Jacinta Kwak Adminstratrice

j.kwak@onsmuiderberg.nl

Toos Rietvelt Conciërge

 

Lenie Anderson Coördinator TSO

coordinator.ons@skbnm.nl