Het team, schooljaar 2018-2019

Tania Dingenouts Directeur

directie@onsmuiderberg.nl

Pauline Goudswaard Schatkamer (1/2)

p.goudswaard@onsmuiderberg.nl

Irma den Hengst Schatkamer (1/2)

i.denhengst@onsmuiderberg.nl

Marilou Breeuwer Moestuin (1/2)

m.breeuwer@onsmuiderberg.nl

Hanneke Rebel o.a. Moestuin (1/2) 

h.rebel@onsmuiderberg.nl

Margreet van Eijk Prinsenkamer (3)

m.vaneijk@onsmuiderberg.nl

Wilma van Houtrijve Troonzaal (4)

w.vanhoutrijve@onsmuiderberg.nl

Dorothee Schoevaars Troonzaal (4)

d.schoevaars@onsmuiderberg.nl

Amber van Dorp Ridderzaal (5/6)

a.vandorp@onsmuiderberg.nl

Silvana Cavallaro Ridderzaal (5//6)

s.cavallaro@onsmuiderberg.nl

Ageeth Melis Kruidentuin (5/6)

a.melis@onsmuiderberg.nl

Regina van Korlaar Kruidentuin (5/6)

r.vankorlaar@onsmuiderberg.nl

Inge Umans Wapenzaal (7/8)

i.umans@onsmuiderberg.nl

Bart van Teutem Wapenzaal en Floriskamer(7/8)

b.vanteutem@onsmuiderberg.nl

Alexander Schellingerhout Floriskamer (7/8)

a.schellingerhout@onsmuiderberg.nl

Ellen Klomp Intern Begeleider

e.klomp@onsmuiderberg.nl

Karin Lampen Vakleerkracht gym

k.lampen@onsmuiderberg.nl

Jacinta Kwak Adiminstratrice

j.kwak@onsmuiderberg.nl

Toos Rietvelt Conciërge

 

Lenie Anderson Coördinator TSO

coordinator.ons@skbnm.nl